Mesaj gönder
Wuhan Homsh Technology Co.,Ltd.
Ürünler
Haberler
Home > Haberler >
hakkında şirket haberleri Iris tanıma erişim kontrolü uygulama alanı
Etkinlikler
Contacts
Contacts: Mr. Kelvin
Contact Now
Mail Us

Iris tanıma erişim kontrolü uygulama alanı

2023-12-18
Latest company news about Iris tanıma erişim kontrolü uygulama alanı

Ekonominin ve bilimin ve teknolojinin hızlı gelişimi, kentleşmenin hızlanmasına yol açtı.

 

虹膜识别门禁的应用领域

 

Buerişim kontrolü Sistem, kapalı alanın ilk bariyeri olarak, dijitalleşme yönünde adım adım geliştirildi.Şebekeleşme ve bilim ve teknolojinin gelişimi ve talebin artışı ile entegrasyon, sadece erişim yönetimi için bir araç olarak değil, aynı zamanda iç yönetimin düzenli yönetimine yardımcı olmak için de kullanılır.Erişim kontrol sistemleri, farklı kimlik doğrulama yöntemleri aracılığıyla çeşitli senaryolarda ve alanlarda bireyler ve kolektifler için güvenlik koruma fonksiyonları sağlar..

 

Eye Doctor Manchester | Eye Anatomy Bedford | Medical Eye Center

 

Iris tanıma özeldir, doğruluğu yaygın olarak kullanılan parmak izi tanıma ve yüz tanıma sistemlerinden çok daha fazla ve iris doğumdan 8 aya kadar,Bu eşsiz kararlılık, böylece iris tanıma teknolojisi, tespit edilen kişinin yaşına, görünümüne ve diğer değişikliklere tabi olamaz, yine de kişinin kimliğini doğru bir şekilde tanımlayabilir;Iris tanıma sadece toplama veya karşılaştırma tamamlamak için cihazına bakmak gerekir, temas olmadan ve fotoğraflar veya videolar tanıma için canlı vücudu değiştiremez, bu nedenle iris tanıma, DNA'dan sonra ikinci olan 21. yüzyılın biyometrik tanıma yöntemi olarak kabul edilir.

 

Iris tanıma kimlik doğrulama teknolojisini kullanan erişim kontrol sistemi çoğunlukla yüksek güvenlik, gizlilik,güçlü kimlik doğrulama veya diğer biyometrik kimlik doğrulama teknolojisi, iris tanıma erişim kontrolünün uygulanması analizinin aşağıdaki yönleri.

 

Kömür madenciliği

 

Kömür madenciliği çalışmalarının özelliği nedeniyle, yüz tanıma, parmak izi tanıma vb. gibi sıradan biyometrik kimlik doğrulama teknolojisi.madende tanınma oranını ve çalışma performansını garanti edemez, pozda, bok kartı, sahte çalışma saatleri ve sahte ücretler gibi kötü olayları ortadan kaldırmak için,Iris tanıma erişim kontrolü benzersizlik ve kolaylık sorunu için iyi bir çözüm olacaktır.

 

虹膜识别门禁的应用领域

 

Tıbbi endüstri

 

Enfeksiyon bölmeleri, ameliyat odaları ve yüksek temizlik ihtiyaçları olan diğer yerlerde, tıbbi personelin koruyucu giysiler veya temiz giysiler giydiği ve maskeler taktığı için,Geleneksel erişim kontrolü ve yüz tanıma erişim kontrolü bazı önemli kanallardan geçerken rahatsız edici yönleri vardır., ancak çoklu modlu iris tanıma erişim kontrolü kolaylık ve güvenlik arasında iyi bir denge oluşturabilir.

 

虹膜识别门禁的应用领域

 

opticsIris, iris tanıma temel algoritmasının tam bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip ulusal bir yüksek teknoloji şirketi.Ve iris tanıma algoritması dünyanın önde gelen seviyesinde., ve aynı zamanda dünyadaki tek iris tanıma yongaları tedarikçisidir.

 

Şirket, algoritmalar, yongalar, modüller, terminal ekipmanları, çözümler ve bulut platformlarından endüstriyel zincir düzenini tamamladı.Ve şirketin işi biyolojik ulusal güvenlik üzerine odaklanıyor., kamu güvenliği, iç güvenlik, nesnelerin interneti ve diğer alanlar.