Mesaj gönder
Wuhan Homsh Technology Co.,Ltd.
Ürünler
Haberler
Home > Haberler >
hakkında şirket haberleri Homsh Teknolojisi China Daily tarafından rapor edildi
Etkinlikler
Contacts
Contacts: Mr. Kelvin
Contact Now
Mail Us

Homsh Teknolojisi China Daily tarafından rapor edildi

2023-09-24
Latest company news about Homsh Teknolojisi China Daily tarafından rapor edildi

Homsh Teknolojisi, China Daily tarafından rapor edildi.
29 Temmuz 2019'da, China Daily, Hubei Eyaleti hakkında "Optik Vadisi, Yıldız Girişlerinin Beşiği" başlıklı tam sayfa özel bir rapor yayınladı.Optics Valley'in son 30 yılın muhteşem başarılarını tanıttı.Optics Valley'de kök salmış yüksek teknolojili yenilikçi işletmelerin tipik bir temsilcisi olarak Wuhan Homsh Technology Co., Ltd. katılmaya davet edildi.
 

29 Temmuz 2019'da, China Daily, Hubei Eyaleti hakkında "Optik Vadisi, Yıldız Girişlerinin Beşiği" başlıklı tam sayfa özel bir rapor yayınladı.Optics Valley'in son 30 yılın muhteşem başarılarını tanıttı.. Optics Valley'de köklü yüksek teknolojili yenilikçi işletmelerin tipik bir temsilcisi olarak Wuhan Homsh Technology Co., Ltd. katılım için davet edildi. Makalenin ayrıntıları şöyle.

Optik Vadisi, farklı alanlarda gelişmiş teknolojilerin gelişmesine tanık oldu.

Wuhan Homsh Teknolojisi, iris tanıma ekipmanları için yüksek teknoloji çip üreticisidir.

¢Iris tanıma, kamu güvenliği ve sınır bölgelerindeki güvenlik kontrollerinde uygulanmaya uygundur,Parmak izi gibi diğer biyometrik verilerle karşılaştırıldığında verimlilik ve doğruluk açısından avantajlara sahipŞirketin kurucusu Yi Kaijun.

İris tanıma teknolojisi esas olarak yurtdışında terör karşıtı ve kimlik toplamalarında kullanılır.

Yi, 2001'de New York'ta 11 Eylül terörist saldırılarından bu yana, iris taramalarının yabancı ülkelerdeki havaalanlarında ve sınır kontrol noktalarında yaygın olarak kullanıldığını söyledi.ABD ve Orta Doğu'nun kendi iris veritabanları var..

Yi, Çin'de güvenlik için kullanıldığını ve madencileri yeraltına gitmeden önce tanımlamak için de kullanıldığını söyledi.Halkın güvenliği konusunda endişeler.

İris cihazlarımız daha küçük, daha düşük enerji tüketimi ve daha gelişmiş teknolojiyle.,Dedi.

Ekipmanları, polis makamlarının iris veri tabanına giriş yapabilir, çünkü nitelikli iris tanıma ekipman tedarikçilerinin listesinde yer almaktadır.

Şirket ayrıca, bir kişinin irisini tarayıp veri tabanındaki bilgilerle karşılaştırabilecek polis ve ordu için akıllı telefona bağlanabilecek küçük bir cihaz geliştirmektedir.

Yi, "Çin'in iris tanıma endüstrisi dünyada önemli bir yeri alacak" dedi.

hakkında en son şirket haberleri Homsh Teknolojisi China Daily tarafından rapor edildi  0